.skyWorld

Nowoczesne miejsce rozgrywki!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-05-26 17:04:30

Iksdovsky
RCON Serwera
Dołączył: 2017-05-26
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Rekrutacja na lidera frakcji SAFD.

Witam! Jak widzicie po nazwie tego wątka nakłaniam was do pisania podania na lidera owej frakcji.
Pewnie spytacie jaki jest wzór... Hm? Otóż nie ma wzoru, wzór wymyślasz sobie sam. Każde podania proszę o napisanie pod  tym wątkiem. Koniec rekrutacji będzie niebawem, heja!

Offline

#2 2017-05-26 17:21:06

Sanger
Administrator Forum
Skąd: San Fierro
Dołączył: 2017-05-24
Liczba postów: 3
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja na lidera frakcji SAFD.

- Imię: Maks
- UID: 83
- Nick: Sanger
- Serial: CDD47BD063643E91EB3C60FBC28982E4
- Wiek: 15 lat
- Poziom ortografii: 9,5/10
- Ilość czasu który mógłby być przeznaczony na władanie frakcją?: 2/3 godziny dziennie
- Jakie jest Twoje podejście do tworzenia frakcji?: Moim zdaniem jeśli chodzi o prowadzenie frakcji, należy iść w jakość a nie w ilość. W SAFD, jak też i innych frakcjach, niepotrzebne są osoby do "pokazania" się na serwerze, nie umiejące RP, a wręcz przeciwnie. Osoby które są świetnie wyszkolone i potrafią przeprowadzić poprawne RP podczas jakiejkolwiek akcji, mają pewność że znajdą sobie miejsce w Straży Pożarnej. Poza tym oczywiście trzeba troszczyć się o ekipę frakcji, żeby utrzymywać w niej dobrą atmosfere i utrzymywać chęć do grania w niej. Ważne jest również systematyczne prowadzenie rekrutacji, podczas gdy pojawią się jakieś luki w składzie, oraz szkolenia i przede wszystkim kontrola wykonywanych przez pracowników obowiązków.
- Czemu właśnie Ty chcesz być Liderem SAFD?: Żeby bardziej mnie poznać, opowiem o sobie. Mam na imię Maks, mam 15 lat i mieszkam w stolicy województwa wielkopolskiego, czyli Poznaniu. Moja kariera na scenie RolePlay, czy też RolePlayGaming rozpoczęła się na serwerze LSRP (LosSantosRolePlay) od momentu w którym dołączyłem do Policji. Służyłem w niej aż do upadku serwera. Przez całą moją służbę przeżyłem wiele "przygód", o ile można tak to nazwać, przez które nabrałem większego doświadczenia. Zdążyłem tam osiągnąć stopień Zastępcy Szefa Policji, z czego jestem osobiście bardzo dumny. Mój wuja również służył kiedyś w Straży Pożarnej (w prawdziwym życiu oczywiście). Gdy się z nim spotykam, opowiada mi on ciekawe historie za czasów jego służby. Bardzo ogółem mówiąc o moim hobby, to są to głównie służby mundurowe, sport no i fotografia, która jest moją największą pasją. Codziennie muszę "pstryknąć" kilka fotek, taki już jestem i nikt tego nie zmieni. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum, oraz do drużyny harcerskiej, w której niedawno zostałem zastępowym. Jeśli ktoś miałby opisać mój charakter to na pewno użył by słów takich jak - przyjazny, pomocny oraz odpowiedzialny. Uważam że to właśnie ja powinienem zostać liderem frakcji San Andreas Fire Department, gdyż, jak już wspominałem mój wuja "dostarczył" mi dużą wiedzę na temat Straży Pożarnej (ponadto sam należę do młodzików w okolicznym OSP), a nawet już pełniłem tą funkcję na wielu innych serwerach. Ot i wszystko o mnie. Dziękuje za przeczytanie mojego podania.

Z poważaniem,
Sanger

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zakladypoludniowe - zonabaltyk - 3gwiazdki - vzditm - emergency-stories